Udruženje vinarstva HGK će kroz sredstava iz Nacionalnog programa pomoći sektoru vina 2014. - 2018. (mjera Promidžba na tržištima trećih zemalja), pristupiti realizaciji aktivnosti oko novog godišnjeg kušanja vina u New Yorku, na Manhattanu, u Astor centru, 24. veljače 2015. godine. U planu je promocija domaćih vina kroz održavanje jednodnevnog događanja, kušanja za uvoznike, distributere, novinare i bloggere. Isto tako, predviđen je i Masterclass s nekoliko predavanja i radionica. Mogućnost ulaza na ovaj događaj bit će samo uz pozivnice. Uz samo događanje, u planu je izrada tasting bookleta, izrada promo materijala, reklama, oglasa i kratkog filma.
Ovim putem Vas pozivamo da se javite za sudjelovanje na godišnjem kušanju vina 24. veljače 2015. godine u New Yorku, u sklopu Projekta "Promidžba hrvatskih vina na tržištu Sjedinjenih Američkih Država", a Javni poziv, uvjete sudjelovanja i prijavni obrazac možete naći u prilogu.
Kroz javni poziv, Udruženje vinarstva - Odbor za marketing, sajmove i međunarodnu suradnju odabrati će metodom "first come - first served" minimalno sedam vinarija, s kojima će se sklopiti Ugovor te regulirati prava i obveze.
Prijave do: 10.12.2014